Opinie o nas

Zostaliśmy wyróżnieni przez naszych Pacjentów pozytywnymi opiniami, które uwierzytelniają naszą solidność i profesjonalizm. Chcielibyśmy nadmienić, że Pacjenci, których opinie widnieją pod spodem dobrowolnie zgodzili się na opublikowanie ich zdania na temat naszej kliniki.

Z usług stomatologicznych korzystam tylko w Klinice 'Stomatologia na Księżym Młynie', ponieważ wystarczyło mi otwarcie drzwi do Kliniki by poczuć komfort i bezpieczeństwo, co dla zdrowia jest bezcenne.

Wiesława Szymczak, skąd: Niemcy

Z usług stomatologicznych korzystam tylko w Klinice 'Stomatologia na Księżym Młynie' z uwagi na: doskonałą jakość usług, niespotykaną życzliwość i uprzejmość, wielki urok osobisty Pani dr.Kostusiak, profesjonalizm i zaangażowanie całego personelu, konkurencyjne ceny. Wielkie brawa za całokształt!


Irena Białobrzeska, skąd: Radziejowice

Z usług stomatologicznych korzystam tylko w Klinice 'Stomatologia na Księżym Młynie' z uwagi na profesjonalną opiekę, najnowsze technologie i świetny sprzęt. Na fotelu można poczuć się jak w spa, nic nie boli w trakcie leczenia a i przy płaceniu też, bo ceny są rozsądne. Klinikę polecam wszystkim, a szczególnie tym, którzy mają złe doświadczenia z wizyt u stomatologa.


Alicja Chojnacka, skąd: Łódź

Z usług stomatologicznych korzystam tylko w Klinice 'Stomatologia na Księżym Młynie', ponieważ urzekło mnie niezwykłe podejście do najmniejszych Pacjentów, którego to do tej pory nie mogłam znaleźć w żadnym innym gabinecie. Moje dziecko po zejściu z fotela stomatologicznego dostało w nagrodę zabawkę i zamiast wielkiego płaczu i krzyku, co zawsze towarzyszyło u dentysty był uśmiech i radość.


Agnieszka B. skąd: Łódź

Z usług stomatologicznych korzystam tylko w Klinice 'Stomatologia na Księżym Młynie', bo właśnie tu znalazłam profesjonalne, życzliwe podejście do Małego Pacjenta.


Zuzanna Bińczak i mama, skąd: Andrespol

Z usług stomatologicznych korzystam tylko w Klinice 'Stomatologia na Księżym Młynie', ponieważ zgłębianie arkanów nauki przez lekarza gwarantuje wysoką jakość usług.


Barbara Jaworska, skąd: Łódź

Z usług stomatologicznych korzystam tylko w Klinice 'Stomatologia na Księżym Młynie', ponieważ mile mnie zaskoczyło podejście lekarzy tej kliniki, są nastawieni na walkę o każdy ząb pacjenta, który się u nich pojawił. Powiem krótko mają wiedzę, mają sprzęt i podejście do pacjenta!!!


Jolanta Pietrusiak, skąd: Kutno

Z usług stomatologicznych korzystam tylko w Klinice 'Stomatologia na Księżym Młynie', ponieważ mogłam wreszcie wybielić zęby lampą Beyond, o czym marzyłam już od kilku miesięcy, ale nigdy wcześniej się nie skusiłam, gdyż cena była wyższa niż 1000zł...Tutaj to zrobiłam za 550zł.


Ania Skowronek, skąd: Łódź

Z usług stomatologicznych korzystam tylko w Klinice 'Stomatologia na Księżym Młynie', gdyż uważam, że kładą bardzo duży nacisk na to co najważniejsze dla nas, Pacjentów - szkolenie personelu, sprzęt, ceny.


Maciek T., skąd: Łódź

Z usług stomatologicznych korzystam tylko w Klinice 'Stomatologia na Księżym Młynie' z uwagi na atrakcyjną cenę usług a jednocześnie najwyższą jakość wykonywanych usług. W Warszawie gabinetu z takimi cenami, sprzętem i personelem niestety nie ma.


Dariusz Janiciki, skąd: Warszawa

Z usług stomatologicznych korzystam tylko w Klinice 'Stomatologia na Księżym Młynie' z uwagi na dobro Pacjenta, rozsądne ceny i wiedzę lekarzy. Z mojego doświadczenie wiem, że taki gabinet to rzadkość.


Katarzyna Wojciechowska, skąd: Łódź

Z usług stomatologicznych korzystam tylko w Klinice 'Stomatologia na Księżym Młynie', ponieważ lekarza prowadzącego cechuje profesjonalizm i wysoka kultura osobista.


Ewelina Braun

Z usług stomatologicznych korzystam tylko w Klinice 'Stomatologia na Księżym Młynie', gdyż nigdy wcześniej nie spotkałam się z połączeniem ogromu zalet, którymi może poszczycić się gabinet stomatologiczny. Lekarze, sprzęt, lokalizacja w centrum miasta, ceny - w Łodzi trudno o lepszy gabinet.


Anita Dudek, skąd: Łódź