s

Zalety

KEY LASER 3 KaVo - zalety

Ograniczenie dolegliwości bólowych przy leczeniu

Częstotliwość pulsacji KaVo KEY Laser 3 jest tak duża, iż przekracza zdolność reakcji nerwowej miazgi. Nie ma potrzeby wykonywania znieczulenia. W trakcie leczenie pacjent nie odczuwa ani przeszywających wibracji, ani hałaśliwego dźwięku.

Niszczenie bakterii

KaVo KEY Laser 3 niszczy wszystkie bakterie. Energia lasera o tej długości światła jest w znacznym stopniu absorbowana przez wodę. W ten sposób dochodzi do odparowania płynnej zawartości komórek bakteryjnych, pęknięcia ściany komórkowej i śmierci bakterii.

Szybsze gojenie ran

Zabiegi przeprowadzane z KaVo KEY Laser 3 są automatyczne, bezkontaktowe i nie powodują rozległej martwicy tkanek. Rany powstałe w ich wyniku goją się szybciej i bez powikłań pooperacyjnych.
Usuwanie kamienia poddziąsłowego z systemem sprzężenia zwrotnego.

Usuwanie kamienia z zębów laserem


​Dokładne i delikatne oczyszczanie powierzchni korzeni oraz usuwanie bakterii przy całkowitym bezpieczeństwie dla pacjenta - dzięki systemowi autokontroli.

Wbudowany autopilot zapewnia ciągła kontrolę nad usuwaniem substancji z kieszonek poddziąsłowych. LASER jest włączany tylko wtedy, gdy zachodzi konieczność usunięcia substancji. W ten sposób osiągnięto możliwość pracy w kieszonkach poddziąsłowych BEZ kontroli wzroku.