s

Znieczulenie ogólne - narkoza

Pacjentom szczególnie wrażliwym na ból i wykazującym lęk przed leczeniem stomatologicznym proponujemy leczenie zębów w narkozie. W znieczuleniu tym wykonujemy zabiegi z zakresu:

  • stomatologii zachowawczej,
  • chirurgii stomatologicznej

  • implantologii.

Klinika Stomatologia na Księżym Młynie została wyposażona w najwyższej jakości aparat do znieczuleń ogólnych Fabius GS Premium firmy Dräger. Firma Dräger z ponad stuletnim doświadczeniem jest liderem na światowym rynku w dziedzinie anestezjologii. Elektrycznie napędzany respirator nie wymaga gazów napędowych, niezwykle wydajny i precyzyjny niż tradycyjne respiratory mieszkowe. Pozwala na prowadzenie wentylacji także u dzieci oraz u niepełnosprawnych. Urządzenie to ze względu na swoją najwyższą jakość wykorzystywane jest w najnowocześniejszych szpitalnych blokach operacyjnych.

Dla Naszych Pacjentów decydujących się na zabieg w znieczuleniu ogólnym przygotowany jest wysokospecjalistyczny, wielofunkcyjny fotel stomatologiczny firmy KaVo Estetica. Jest to obecnie najlepszy fotel dentystyczny na rynku szczególnie przeznaczony do zabiegów w znieczuleniu ogólnym.

Bezkonkurencyjna jakość sprzętu, jakim dysponujemy oraz wysokie doświadczenie naszych lekarzy pozwala na przeprowadzenie zabiegów w sposób możliwie najbardziej bezpieczny i profesjonalny.